1. דף הבית
  2. עציצים

חנות פרחים בפתח תקווה

אנו בשלי פרחים , חנות פרחים בפתח תקווה נשמח לעמוד לרשותיכם לכל מטרה שתרצו , הזמנת זר פרחים מהמם , משלוח זרי פרחים ועוד

כל הזרים שלנו נעשים בהמון אהבה ויסודיות , אנו נותנים ללקוחותינו שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח 

התקשרו אלינו ואנו נסייע לכם בהרכבת הזר המושלם!

מבצע חם ! משלוח חינם בפתח תקווה בקנייה מעל 175 ש"ח

סוגי הירק והמילוי משתנים בהתאם למבחר הקיים בעונה ובחנות מחירי הורדים משתנים בהתאם לעונות והחגים

משלוח עציצים

מספר המוצרים בסל : 0

משלוח עציצים אידיאלי לחגיגת התחלות חדשות


יש משהו מיוחד בבקבלת צמח בעציץ. בניגוד ליופי החולף של פרחים, צמחים בעציצים הם עדות לצמיחה ולסיבולת, מה שהופך אותם לסמל המושלם להתחלות חדשות. בין אם מדובר בשמחת חנוכת בית, התחלה חדשה של משרד חדש, או פשוט אירוע משמעותי שמסמן פרק חדש בחייו של מישהו, מתן צמח בעציץ הוא מחווה מתחשבת. זוהי מתנה בת קיימא, ייחודית וירוקה שממשיכה לתת, ומביאה חיים וניחוח של אוויר צח לכל חלל.

מה הופך צמחים בעציצים למתנות מיוחד ? 

מתי מתאים במיוחד לתת במתנה צמח בעצייוחד לאירועים המסמלים התחלה חדשה או אבן דרך. ישויות חיות ונושמות אלה מסמלות צמיחה ומתאימות בצורה מושלמת לרגעים המבשרים התחלה חדשה.

לאירועים של חנוכת בית

כאשר מישהו עובר לבית חדש, צמח בעציץ משמש כקבלת פנים חמה, ומפיח חיים וחיוביות לתוך מרחב חדש. זו דרך מטפחת לחגוג את תחילתה של פרק חדש בחייו של אדם.


משלוח עציצים לחנוכת משרד

הכנסת צמח בעציץ למשרד חדש יכולה לשנות סביבת עבודה, ולהעניק תחושה של שלווה ונגיעה של צבע. זו מתנה מצוינת לעמית או לשותף עסקי לרגל חנוכת עסק חדש או מרחב עבודה.

משלוח עציצים לחגיגת התחלות חדשות

מעבר לחנוכת בית ולפתיחת משרד, צמחים בעציצים מתאימים לאירועים כמו סיום לימודים, קידום בעבודה או אפילו תחילת שנה חדשה. הם מייצגים את ההתקדמות הטבעית של הזמן ואת הצמיחה האישית, מה שהופך אותם למתנה עמוקה לכל אירוע שעוסק בהתקדמות ובאימוץ שינוי.


מהם היתרונות בבחירת עציצים על פני מתנות מסורתיות?

העדפת עציצים על פני מתנות מסורתיות מגיעה עם שפע של יתרונות המשתרעים הרבה מעבר לשמחה הראשונית של קבלתם. יתרון משמעותי אחד הוא תוחלת החיים שלהם. עציצים יכולים לשגשג במשך שנים עם טיפול נכון, לספק זיכרון מתמשך של האירוע ואת הנותן. עמידות זו הופכת אותם לאפשרות בת קיימא יותר, מכיוון שהם אינם תורמים לפסולת הקשורה למתנות חד פעמיות.


לעציצים יש גם יכולת ייחודית לשפר את איכות האוויר. צמחי בית רבים יכולים לסנן תרכובות אורגניות נדיפות נפוצות (VOC) ופחמן דו חמצני, לשחרר חמצן בחזרה לאוויר ולקדם סביבת חיים בריאה יותר. תכונה טבעית זו לטיהור אוויר היא משהו שמעט מתנות אחרות יכולות להציע.


יתר על כן, פעולת הטיפול בצמח יכולה להיות טיפולית. זה מעודד שגרה ומספק תחושה של הישג ככל שהצמח גדל ומשגשג, מה שיכול להיות מועיל במיוחד בבית חדש או בסביבת עבודה שבה אתה מתמקם.


לבסוף, מגוון העציצים הזמינים באתר שלנו אומר שיש משהו לכל אחד. בין אם מקבל המשלוח מעדיף סוקולנטים עם תחזוקה נמוכה או צמחים פורחים שדורשים יותר תשומת לב, יש עציץ שיתאים לאורח החיים והטעם שלו, מה שהופך אותו לבחירה אישית ומתחשבת במתנה.


מתנה שמגלמת באופן ייחודי את רוח ההתחלות החדשות והצמיחה האישית. ההתאמה שלהם לחנוכת בית, פתיחת משרד ואירועי ציון דרך אחרים, לצד היתרונות הרבים שלהם, הופכים אותם לבחירה יוצאת דופן עבור אלו שמחפשים לתת משהו משמעותי ובר-קיימא. צמחים בעציצים מספקים יופי מתמשך, משפרים את איכות האוויר ומציעים ערך טיפולי לנמענים. כפי שחקרנו, הם הרבה יותר ממתנה פשוטה; הם סמל חי וגדל לרגעים היקרים ביותר בחיים, מה שהופך אותם למתנה אידיאלית כמעט לכל אירוע ששווה לחגוג.

logo בניית אתרים